Bursa Çelik Baca

HAKKIMIZDA

 
Bursa çelik baca ve havalandırma sistemleri yenilikçi ve yaratıcı çözümleriyle Türkiye  ve Dünya genelinde faaliyetlerini sürdüren kurumdur.
 
Bursa çelik baca sistemleri yeni oluşum ve köklü bir geleneği Milyonlarca insanımızı mutlu etmek hayallerini reel tabanda ele almak ve hayatınızı kolaylaştırmak için hemen yanıbaşınızda…
 
Fabrikaların  tekstilkazanları , fırınsistemleri , ram makineleri, fırınlama boyahanelerin havalandırma ve baca sistemleri , brülörlükazanların baca ve havalandırma  sistemleriyoğuşmalı kombi ve kazanların baca sistemleri kaskad baca sistemleri  itina ile yapılır.
 
Rekabetin ve değer yaratmanın ön koşulu bilgiyi yönetebilmek, farklılaşma yaratabilmek , şirketin vizyonunu belirleyen unsurlar içinde yer almaktadır.
 
Bursa çelik baca sistemleri bulunduğu pazarlarda daima zirvede olmayı görev bilmiştir. Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Türk sanayisindeki öncü konumunu güçlendirerek ve sosyal paydaşlarının beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak  baştaAvrupa  ve Dünya genelinde  paslanmaz çelik baca  üreticisi olarak ilk sırada yer almak.
 
Bursa çelik baca sistemleri  insanlığın ilerlemesi ve refahı için teknik katkılarda bulunmak.
 
Çağdaş teknolojik ürünlerini Dünya’yaazimle sunan lider kuruluş.
 
Gelişen ve sürekli yenilen, Dünya’nın kullandığı en son teknolojileri getirmek, uygulamak, destek vermek prensibinden hareketle, Türkiye'yi geleneksel teknoloji çöplüğünden arındırmak   "Müşteri-Satıcı" ilişkisini "Partner-Ortak" ilişkisi haline dönüştürmek , ürün ve hizmet kalitesi açısından da en iyisi olmak.
 
Türk ekonomisine katkıda bulunmak ve tasarruf sahiplerinin birikimlerinin en iyi şekilde değerlendirebilmek için, Türk ve uluslararası sermaye piyasalarında; ürün ve hizmet kalitesinde norm koyan, yenilikler geliştiren, ülkemizin ve dünyanın en iyi çelik baca ve havalandırma kuruluşu olmaktır.
 
Piyasaları oluşturan müşteri ihtiyaçları tarafından dile getirilen çözümleri tasarlamak. En uygun fiyat-performance oranını başarmak. Araştırmayla teknoloji oluşturmak. Teknoloji liderleriyle teması sürdürmek. Müşteri tatminini  sağlamak.
 
Büyüyen Türkiye , çelik baca ve havalandırma sektöründe en büyük, en kaliteli, piyasa fiyatlarını belirleyen, tüketiciyi koruyan onlara kaliteyi anlatarak ve yaşatarak komuoyunungüvenini almak.
 
"Anadolu’yu Dünyaya, Dünyayı Anadolu’ya Bağlayan Yıldız" olmayı benimsemiş ve son yıllardaki tüm girişimlerini ve yapılanmasını bu vizyon doğrultusunda gerçekleştirmiştir.
Bursa çelik baca ve havalandırma sistemleri tüm ilişkilerinin temelinde güven , inanç , azim ve kararlılık  yatar.
 
Her bakımdan dünya klasında birinci sınıf bir çelik baca firması olmak. 
 
Çelik baca Sisteminin aynı teknolojiyi kullanmayı düşünen Avrupa ülkelerinden önce geliştirilip, hizmete sunulması planlanmıştır. 
 
Vizyon, beyindeki radarın, yürekteki gözün sağladığı bir görüş yeteneğidir. Vizyon, geleceğin gerçekliğini yakalama arzusu ve iradesidir. 
 
Vizyon ne ham hayaldir, ne de gerçekleşmeyecek bir düş. Vizyon, mevcudu çok iyi analiz etmek, potansiyeli hissetmek ve geleceği görmek demektir.
 
Bizi izlemeye devam edin çünkü hayatı çok yakından takip ediyoruz .
 
Niçin mi?çocuklarımızın, sevdiklerimizin ve insanlığımızın mutluluğuna ortak olmak  için …